Video. Politická pedofília s chorým dievčaťom. To sa už naozaj všetci zbláznili?

Pozrite si najnovšie video z vystúpenia Grety z klimatického stretnutia OSN v New Yorku a nebudete veriť vlastným očiam ako hlboko klesla súčasná spoločnosť! Nehovoriac o celej OSN!

Tej OSN, ktorá mala byť po 2. svetovej vojne nádejou pre ľudstvo, no namiesto toho si každým rokom viac a viac neplní svoju funkciu a v súčasnosti slúži najmä na pretláčanie liberálnej agendy globalistov! A je to stále evidentnejšie! Po tomto najnovšom vystúpení Grety na pôde OSN je okrem toho načase položiť si otázku: Nie je náhodou zneužívanie chorého školopovinného dievčaťa trestné? Pretože tu ide evidentne o politickú pedofíliu najhrubšieho zrna! Či liberálni globalisti z OSN môžu všetko?

Pretože toto najnovšie vystúpenie Grety umocnené predchádzajúcimi Guterresovými táraninami už presiahlo akékoľvek hranice a normálny človek musí nad tým len nechápavo krútiť hlavou! Liberálne kruhy sa však očividne neštítia ničoho a mnohí svetoví politici a vedci im nielen z úslužnosti, ale aj zo strachu pred spoločenským pochovaním Gretou poklonkujú! Je neuveriteľné, kam sa ľudstvo za posledné roky dostalo!

Nie je predsa normálne, aby štátom prostredníctvom chorého dievčaťa (Greta má Aspergerov syndróm) diktovalo pár liberálnych indivíduí čo majú robiť! To sa už naozaj všetci zbláznili?

Autor článku Martin Bago.

—————–

Prečítajte si tiež: Greténizmus v praxi: Keď ideš natáčať topenie ľadovcov a tvoja loď v ľadovcoch zamrzne

—————–

Nie je náhodou zneužívanie chorého školopovinného dievčaťa trestné? Pretože tu ide evidentne o politickú pedofíliu najhrubšieho zrna! Zdroj fotky: AP

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds