Memorandum za život a vlasť: Majú predstavitelia KDŽP a SNS život a vlasť v paži?

V piatok 20. septembra podpísali zástupcovia strán SNS a KDŽP – Aliancia za Slovensko dokument s názvom Memorandum za život a vlasť. K udalostiam, ktoré súvisia s podpisom tohto memoranda sa vyjadril Róbert Švec, predseda Slovenského Hnutia Obrody.

„Bolo že to silných rečí, keď predstavitelia KDŽP a SNS podpisovali pred pár dňami Memorandum za život a vlasť. Hlavnou agendou KDŽP je pritom ochrana života od počatia a každý z nás očakával, že poslanci za SNS v NR SR včera 25. septembra počas hlasovania podporia túto agendu. Nepodporili. Údajne predložia svoj návrh zákona. Niekedy, v budúcnosti. Škoda strany KDŽP, mohla zohrať dosť významnú úlohu v proslovenskej politike, ale podpísaním dohody s SNS stratila to jediné čo mala, hodnotový štít. Ale komu niet rady, tomu niet pomoci,“ konštatuje Róbert Švec.

A členka Slovenského Hnutia Obrody Jaroslava Samuelová dodáva: Asi zaveľa nestáli. Vlastenectvo treba mať v srdci a v krvi. Len v ústach nestačí. Keby boli takí neochvejní, akí sú skutoční vlastenci z SHO, tak by mali tú dohodu s SNS zrušiť. Ale zrejme im ide len o to, dostať sa k moci. Táto situácia mi pripomenula KDH+PS/SPOLU.

————————–

Prečítajte si tiež: Národný pochod za život: SHO: Hovoríme áno normálnosti a životu. Nie liberalizmu

————————–

Škoda strany KDŽP, mohla zohrať dosť významnú úlohu v proslovenskej politike, ale podpísaním dohody s SNS stratila to jediné čo mala, hodnotový štít. Zdroj fotky: ta3.com

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds