Róbert Švec naložil skupinke europoslancov, ktorá prišla na Slovensko a robila sa veľmi múdrou

Skupinka europoslancov si urobila za peniaze občanov členských štátov EÚ vianočný výlet na Slovensko… A aby vykázala nejakú aktivitu, tak sa europoslanci pustili do tárania.

Dámy a páni. Médiá informujú: Monitorovacia skupina pre demokraciu, právny štát a základné práva je znepokojená nedostatkami v oblasti rovnosti práv na Slovensku. Tie sa týkajú najmä LGBTIQ+ osôb a Rómov. 🙂

A nejaká bezvýznamná Veldová vyzvala vládu, aby zintenzívnila svoje úsilie o zlepšenie právneho uznania párov rovnakého pohlavia „a ich detí“. Zároveň ju požiadala, aby urýchlene prijala ďalšie súvisiace právne reformy vrátane primeraných postupov zdravotnej starostlivosti pre transrodových ľudí. 🙂

Takže takto… Dve poznámky…

Prvá: Demokracia nie je iba o právach, ale aj o povinnostiach. Náš štát nemôže a ani nebude fungovať tak ako doteraz, že určitá skupina neprispôsobivých občanov vyše 30 rokov iba naťahuje ruku a kričí dajte, bez toho, aby niečo normálne spoločnosti aj dala. A ak bude splnená aj táto spätná väzba, potom sa môžeme baviť o ich údajných právach.

Druhá: Páry rovnakého pohlavia nemajú svoje deti, pretože dieťa môžu splodiť iba muž a žena.

Takže, rozkošne sa skupinka absolútne nepotrebných europoslancov snaží manipulatívnym spôsobom v tých veciach vplývať na Slovákov, ale ich úsilie je úplne zbytočné. V hodnotových otázkach žiadne kompromisy, nikdy a s nikým! A bodka!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Švec to vidí takto: Do včera nám vládla „iba“ organizovaná skupina zločincov. Od dnešného dňa nám vládne…

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds