SHO: BOJKOT! Protiprávneho celoplošného testovania Slovákov vládnou koronamafiou!

Generálny prokurátor Maroš Žilinka dal pokyn na preverenie nákupu antigénových testov značky RapiGen. Urobil tak z úradnej povinnosti po tom, ako si v sobotu vypočul tvrdenia Igora Matoviča o „nekvalite nakúpených testov, ktoré nezachytia nikoho, o šmejde, ktorým by netestoval ani psa, oklamaní a hókusoch – pókusoch na 250-tisícoch otestovaných ľuďoch a o tom, čo bude so škodou 3,9 milióna eur”. Informujú médiá.

Reagujú Róbert Švec a Pavol Poprocký:

Róbert Švec: Uvedomujú si akože odborníci, že čím viac ľudí prinútia k tomu, aby sa podrobili testovaniu na koronavírus s pochybnými testami ktorými, slovami Matoviča, by nenechal testovať ani psa TU tým viac pozitívnych výsledkov bude?

A uvedomujú si akože odborníci, že ak by dnes takýmto agresívnym protiprávnym testovaním zisťovali stav Slovákov na prítomnosť vírusu chrípky, tak by bolo denne pravdepodobne niekoľko desiatok tisíc pozitívnych?

Pokiaľ ide o dobrovoľné testovanie nasilu, zdôrazňujem, že nikto nás nemôže nútiť na základe pochybnej vyhlášky hygienika dať sa testovať a nikto, vrátane policajtov, nemá právo od nás pýtať akýkoľvek test. Pretože je to informácia o našom zdravotnom stave a tá nemôže byť verejne dostupná, pretože sa tým porušuje, okrem iného, aj lekárske tajomstvo TU. Takže podmieňovať cestu do práce alebo do prírody tým, že sa musíte niekomu preukázať negatívnym testom je mentálny a aj právny nezmysel. Policajti si od nás na ulici môžu pýtať maximálne tak občiansky preukaz.

A zamestnávatelia? Viete, dámy a páni. Stačí, aby sa iba polovica zamestnancov rozhodla, že nepristúpi na takéto vydieranie súčasnou vládnou mocou a nenastúpila by do práce a ja vám garantujem, že do dvoch dní by vás zamestnávateľ prosil, aby ste prišli pracovať aj bez testov, pretože by ste ohrozili svoju neúčasťou v práci jeho kšefty.

Pavol Poprocký: Igor si myslí, že Slováci sú pokusné králiky. Znovu si totiž vymyslel celoplošné testovanie. Tentokrát každý týždeň. Myslí si, že náš národ presvedčí o „užitočnosti“ (povinného – podmieneného) testovania. Myslí si, že sme hlúpi a znovu mu Slováci naletia a pôjdu sa nakaziť a prechladnúť na hromadné špáranie v nose. Myslí si, že aj takto zlomí Slovákov, aby pristúpili ku ešte väčšiemu biznisu – očkovaniu neovereným „sajrajtom“.

Myslí si, že má neobmedzenú moc a za boj proti korone môže skryť každú jednu špinavosť. Myslí si, lebo spoločnosť z veľkej časti hrá jeho cirkus, za ktorý mu ešte aj platí (všetko to musí niekto zaplatiť a on to nikdy nebude, ani jeho žena).

Slováci, NEHRAJTE jeho špinavú hru! Tento HROBÁR SLOVENSKA má len takú silu, akú mu dávate svojou účasťou na nezmyselnom testovaní a čoskoro aj na nebezpečnom očkovaní. Čím vyššie číslo zúčastnených, tým väčšia je legitimizácia nezmyselných krokov súčasnej vládnej koronamafie.

Rozhodnutie, Slovenky a Slováci, je na každom z vás. My sme sa už rozhodli!

————————–

Prečítajte si tiež: Katarína Boková naložila Matovičovi a Sulíkovi: Na svedomí máte tisíce ľudských životov

————————–

Tak ako, Slováci! Ešte stále máte chuť sa zúčastniť ďalšieho plošného testovania a tým legitimizovať absurdné a protiprávne konanie Matovičovej tlupy? My NIE! A preto budeme opäť bojkotovať „nariadenia“ vládnej luzy! Zdroj obrázku: Facebook

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds