SHO: Buďte ostražití, Slováci! Matovič so Sulíkom hrajú s vami špinavú mediálnu hru!

Je zaujímavé sledovať akú nebezpečnú mediálnu hru hrajú Matovič so Sulíkom. Hru na zlého a akože dobrého.

Matovič je ten zlý a Sulík je akože ten dobrý, ktorý sa snaží zo „všetkých síl“ byť protiváhou Matovičovi a „zachraňovať“ čo sa dá. Ako napríklad včera, keď Sulík vyhlásil, že v celoplošnom testovaní nevidí žiaden zmysel a ide o mrhanie zdrojmi.

Nenechajte sa oklamať, Slováci! Je to iba hra, cieľom ktorej je vzbudiť zdanie zápasu medzi Sulíkom a Matovičom. Ak by Matovič funkciu premiéra nezvládol, režim bude mať v zálohe Sulíka, poprípade Pellegriniho. Cieľom tejto hry je totálna mediálna a aj spoločenská blokáda rozumných a zodpovedných vlastencov, aby pri moci aj naďalej zostala vládna hodnotová mafia. Len jej nebude šéfovať Matovič, ale napríklad Sulík.

Buďte obozretní! Lebo keď pristúpite na ich mediálnu špinavú hru teraz a aj pred ďalšími voľbami, slovenský národ a štát budú „roniť krokodílie slzy“!

Dôverujte a podporujte tých, ktorí za vás bojujú dlhodobo a ktorých proslovenské priame názory, aktivity a jasné postoje poznáte. Podporujte Slovenské Hnutie Obrody!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: BOJKOT! Protiprávneho celoplošného testovania Slovákov vládnou koronamafiou!

————————

Matoviš so Sulíkom rozohrali špinavú mediálnu hru na zlého a akože dobrého! Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds