Róbert Švec reaguje na Mičeva: My sme extrémisti? Udavač a eštebák nás nemôže uraziť

Riaditeľ Múzea SNP Stanislav Mičev informoval médiá, že politický subjekt, ktorého je predsedom, zverejnil výzvu politickým stranám a hnutiam kandidujúcim v parlamentných voľbách, aby odmietli povolebnú spoluprácu s extrémistickými stranami a dištancovali sa od nich. Za extrémistické hnutie Mičev a jeho kumpáni označili aj Slovenské Hnutie Obrody.

Na výzvu reagoval Róbert Švec, predseda Slovenského Hnutia Obrody:

Stanislav Mičev sa dnes rozkokošil a v slabej chvíľke označil naše hnutie za extrémistické a vyzval ostatné politické subjekty, aby sa  od nás dištancovali. Áno, je to ten Mičev, riaditeľ Múzea SNP, s kontroverznou minulosťou a pred rokom 1989 aj údajne spolupracovník Štátnej bezpečnosti, ktorá sa smutne preslávila aj prenasledovaním a zatváraním ľudí s iným názorom, ako s tým jediným správnym, aký bol pred rokom 1989. A Mičev sa darmo rozčuľuje, keď mu niekto pripomenie jeho údajnú minulosť udavača, pretože nálepkovanie a osočovanie ľudí a organizácií s iným názorom ako je ten jeho, mu naozaj ide. Stanislav Mičev, namiesto ohovárania ľudí a vnášania nepokoja do slovenskej spoločnosti sa radšej zamerajte na prezentáciu toho, čo chce váš politický subjekt urobiť pre bežných ľudí, akým prínosom budete pre našu vlasť. Tak, ako to na našej internetovej stránke robí naše hnutie každý deň. Nie nenávisť, nepokoj, ale tolerancia a úcta k postojom a názorom iných je budúcnosť Slovenskej republiky. Zamyslite sa nad tým aspoň v tomto predvianočnom období. Prajem vám, pán Mičev, pokojné a požehnané vianočné sviatky.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec: Slováci v podobe SHO dostávajú nádej voliť podľa srdca. Slobodne

————————-

Áno, je to ten Mičev, riaditeľ Múzea SNP, s kontroverznou minulosťou a pred rokom 1989 aj údajne spolupracovník Štátnej bezpečnosti, ktorá sa smutne preslávila aj prenasledovaním a zatváraním ľudí s iným názorom, ako s tým jediným správnym, aký bol pred rokom 1989. Zdroj fotky: Internet

Mičev sa darmo rozčuľuje, keď mu niekto pripomenie jeho údajnú minulosť udavača, pretože nálepkovanie a osočovanie ľudí a organizácií s iným názorom ako je ten jeho, mu naozaj ide.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds