Vianočná pomoc SHO už dorazila aj do Banskobystrického kraja. Aj vďaka vám, kamaráti

Priatelia, naša kolegyňa Jaroslava Samuelová sa rozhodla, že urobí krásne Vianoce pre rodiny v našom projekte Staráme sa. Do nášho úspešného sociálneho projektu darovala nielen obuv, ale aj farebný televízor, ktorým potešila rodinu od Hnúšte.

V 6-detnej rodinke od Rimavskej Soboty sme, s obuvou od Jarky, zase nechali aj detské oblečenie od našej sympatizantky Martiny z Poltára, či plienky pre malú Lucku od Zuzany, ktorej pomáhame v okrese Trebišov.

Tak isto patrí poďakovanie našej Katke z Martina, ktorej darované kvalitné oblečenie sme rozdelili do týchto dvoch rodín. A v neposlednom rade ďakujeme za finančné príspevky, za ktoré sme mohli nakúpiť aj slovenský med a oblátky, ktoré nesmú na vianočnom stole chýbať.

Vianoce tak budú aj v týchto rodinách o čosi krajšie. A určite aj naše. Vieme to už dnes, pretože sme aj vďaka vám, dobrí ľudia, vyčarovali nejeden úsmev na perách a znovu podali pomocnú ruku ľuďom dobrej vôle, ktorí sa ocitli v nepríjemnej situácii.

———————–

Prečítajte si tiež: SHO: Začali sme s vianočnou pomocou pre rodiny v núdzi. Pridajte sa k nám, dobrí ľudia

———————–

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds