Róbert Švec reaguje na zákaz primátora Nového Mesta nad Váhom: Podujatie bude! A bodka!

Dámy a páni! Primátor Nového Mesta nad Váhom nás informoval, že nám zakazuje s vami slobodne diskutovať. Diskusia sa mala uskutočniť túto nedeľu 14. novembra na Námestí slobody v Novom meste nad Váhom.

Aj napriek rozhodnutiu primátora budeme s vami slobodne diskutovať aj v Novom Meste nad Váhom. Stretneme sa podľa plánu v nedeľu 14. novembra o 15:00 hod. na Námestí slobody, odkiaľ sa presunieme… na miesto, kde sa diskusia uskutoční.

V nedeľu počas podujatia sa vyjadríme aj k dôvodom zákazu zo strany vedenia mesta. Ale už dnes konštatujem, že som veľmi rád, že naše aktivity pouličné začínajú vrchnosť znervózňovať a páni sa uchyľujú ku krokom, ktoré sú prinajmenšom smiešne. Ale viac si povieme v nedeľu. Teším sa na stretnutie s vami.

Ulice sú a budú aj naďalej v rukách rozumných a zodpovedných ľudí.

————————-

Prečítajte si tiež: VIDEO: Počas buntácie v Martine adresoval Róbert Švec vládnym zločincom tieto štipľavé slová!

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds