Projekt Staráme sa: Naša pravidelná pomoc smeruje aj do okresov Trenčín, Veľký Krtíš a Nitra

Na Slovensku sa v poslednom čase deje veľa neprávostí, krívd, šíri sa strach a beznádej. Mnohí z nás to tak cítia a vnímajú a sú z toho prinajmenšom smutní.

A preto nás vždy potešia fotky z nášho úspešného projektu, v ktorom spoločne s našimi podporovateľmi šírime dobro a skutočnú ľudskú spolupatričnosť. Je to ako svetlo na konci tunela, niečo ako nádej, keď v tme okolo vás vidíte žiariť detské oči šťastím a viete, že dobro ešte existuje.

Toto Slovensko dnes potrebuje. Počúvať a rešpektovať sa navzájom a pomáhať si. Ako prvý uverejňujeme fotopozdrav z okresu Trenčín (pod článkom), kde sme započali našu novembrovú pomoc. Naša pravidelná pomoc pokračovala aj v nedeľu 7. novembra a pondelok 8. novembra.

Najskôr sme pomohli vo Veľkom Krtíši starej mame Estere a jej 2 vnukom, z ktorých Ľudovít je nadaný a nádejný športový talent a následne sme podali pomocnú ruku v okrese Nitra chalanom zo Zbehov, ktorí si tiež radi zašportujú a svojimi oceneniami nám neraz urobia radosť.

Obe rodiny sa tešili čerstvému ovociu, zelenine, cestovinám, obedovému menu z nitrianskej reštaurácie Nitrawa Pub a aj čistiacim prostriedkom, ktoré do rodín v rámci našej prebiehajúcej témy v našom úspešnom projekte, momentálne distribuujeme TU.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Rodinám pomáhame aj v Trnave, Čadci, Strážskom a Lučenci

————————-

Okres Trenčín:

Okresy Veľký Krtíš a Nitra:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds