Róbert Švec: Slovenskí liberáli majú ďalší veľký problém! Velebia neonacistu z Bieloruska!

Dámy a páni. V súvislosti so zadržaním údajného novinára Ramana Prataseviča na letisku v Minsku, rozprúdila liberálna propaganda hon na čarodejnice a Prataseviča označuje za hrdinu dnešných dní a novinára, ktorý akože bojujeme za slobodu slova v Bieloruskej republike. A aká je pravá tvár tohto aktivistu?

Médiá informujú TU: Raman Pratasevič, narodený 5. mája 1995, sa v roku 2011 stal členom mládežníckej radikálnej nacionalistickej skupiny Mladý front. V lete 2014 odišiel na Ukrajinu, kde sa zapojil do bojových akcií na Donbase na strane síl NATO. Na Ukrajine tiež nadviazal kontakty so šéfom ultrapravicovej Národnej aliancie a aktívnym účastníkom Majdanu Igorom Guzom. Jeho zásluhou sa Pratasevič stal členom neonacistického práporu Azov, pričom absolvoval špeciálny výcvik pre boj zblízka, vrátane bojovej streľby, útočných akcií, sabotážnych a podvratných operácií. V zime roku 2015 bol povýšený do hodnosti zástupcu veliteľa spojov 2. rýchlej útočnej roty. Zároveň zabezpečoval financovanie potrieb práporu Azov z poľských a amerických zdrojov.

Reaguje Róbert Švec:

A ľudia, ktorí na Slovensku podporujú a velebia takéhoto človeka, idú nám hovoriť o slušnosti a morálke. No, fuj!  Toto je pravá tvár ich zločineckej liberálnej demokracie v praxi!

————————–

Prečítajte si tiež: Lukašenko začal robiť poriadky s úplatnými novinármi. Róbert Švec: Ja mu za to tlieskam!

————————–

Výkvet slovenských liberálov: Monika Beňová, Michal Havran, Eduard Chmelár a ďalší. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds