SHO: Združenie slovenskej inteligencie ocenilo vystúpenie Róberta Šveca v ta3

Dámy a páni. Združenie slovenskej inteligencie ocenilo vystúpenie nášho predsedu v spravodajskej televízii ta3. 

Vo svojom stanovisku, okrem iného, združenie konštatuje: Veľmi príjemným osviežením doterajšej nudnej a fádnej prezidentskej kampane sú slová predsedu SHO Róberta Šveca, ktoré odzneli v ta3 v pondelok 4. marca. V mene Združenia slovenskej inteligencie mu chceme poďakovať za slová, ktoré tu vyslovil, za odvahu vysloviť objektívny a pragmatický postoj, ktorý by podľa nás mal zdieľať každý roduverný Slovák a vlastenec. Vysoko hodnotíme záver jeho vystúpenia, kde podal nebojácne a pravdivé svedectvo o…

Dozviete sa v zdieľanom článku TU.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Staňte sa čitateľmi novín Právo Národa. Prečo? Aj pre TOTO…

————————

Zdroj: ta3

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds