Róbert Švec sympatizantom Slovenskej ligy: Môžete pomôcť SHO. Dvere máte otvorené

Bývalý trojnásobný slovenský premiér a líder Hnutia za demokratické Slovensko Vladimír Mečiar nebude kandidovať v nadchádzajúcich parlamentných voľbách. Dôvodom majú byť nezhody v strane Slovenská liga cez kandidátku ktorej sa chcel znovu vrátiť do politického života.

Mečiarove rozhodnutie nekandidovať vo voľbách potvrdil štatutár strany Slovenská liga Tibor Cabaj. „Rozhodnutie padlo dnes doobeda. Definitívne sa rozhodol, že nebude kandidovať,“ povedal Cabaj. Informujú médiá.

K vzniknutej situácii stanovisko zaujal Róbert Švec, predseda Slovenského Hnutia Obrody: K situácii v Slovenskej lige, ktorú mal do volieb viesť Vladimír Mečiar, a ktorú, podľa medializovaných informácií viesť nebude, by som chcel vyhlásiť: Každý aktivista a sympatizant Slovenskej ligy, ktorého srdce bije pre Slovensko, môže pomôcť Slovenskému Hnutiu Obrody v nastávajúcich voľbách svojimi aktivitami v slovenských regiónoch. Každý hlas bude dôležitý, každá ruka, ktorá pomôže je vítaná. Naše hnutie je na voľby pripravené a včera sme uhradili aj volebnú kauciu. Pred nikým, kto je zodpovedný tímový hráč, dvere nezatvárame, práve naopak. Podávam ruku na spoluprácu.

————————-

Prečítajte si tiež: Voľby 2020: SHO pôjde do volieb samostatne. Kandidátnu listinu predstavíme 9. decembra

————————-

Aby Slovensko slovenským bolo.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds