Voľby 2020: SHO pôjde do volieb samostatne. Kandidátnu listinu predstavíme 9. decembra

Dámy a páni. Slovenské Hnutie Obrody bude kandidovať v nadchádzajúcich parlamentných voľbách samostatne, keďže politické subjekty, ktoré naše hnutie oslovilo na spoločný postup vo voľbách, spoluprácu pred voľbami odmietli, vrátane strán Vlasť a KDŽP.

Kandidátnu listinu predstavíme v pondelok 9. decembra. Na našej kandidátnej listine má zastúpenie každý slovenský kraj, od Skalice po Trebišov, od Tatier k Dunaju.

Naše hnutie vzniklo v roku 2004 ako občianske združenie a 15. mája 2019 nás ministerstvo vnútra zaregistrovalo do zoznamu politických strán a politických hnutí ako politický subjekt.

Od roku 2004 je za nami veľké množstvo podujatí a rozbehli sme aj niekoľko úspešných projektov, medzi ktorými vyniká najmä sociálny projekt Staráme sa, vďaka ktorému pomáhame sociálne slabým rodinám po celom Slovensku, ekologický projekt Nebuď sviňa a dvojmesačník Právo Národa – vlastenecké noviny, ktorých srdce bije pre Slovensko.

Slovenky, Slováci. Vstupujeme do politického ringu a ponúkame vám rozumnú a zodpovednú alternatívu. Sme Slovenské Hnutie Obrody a sme pripravení prevziať politickú zodpovednosť za ďalší osud nášho národa a štátu.

————————-

Prečítajte si tiež: Štefan Polačik: Chceme a budeme viesť našu vlasť slovenskou cestou

————————-

Slovenské Hnutie Obrody je známe tým, že združuje mladých, inteligentných a zodpovedných vlastencov. A medzi takých patrí aj Katarína Boková a Pavol Poprocký.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec k registrácii nášho politického hnutia: Slovensko potrebuje štátnikov

————————-

Potravinová sebestačnosť Slovenskej republiky patrí medzi priority nášho hnutia.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds