Róbert Švec: V zápase o slovenskú budúcnosť uspejú iba silní a neúplatní vodcovia

Dámy a páni! Médiá informujú, že organizácia Slovenskí branci ukončila svoju činnosť.

Konštatujem to, čo tvrdím dlhodobo. V zápase o slovenskú budúcnosť uspejú iba silní vodcovia a organizácie, ktoré sa nenechajú kúpiť a ani zastrašiť súčasným zločineckým režimom – liberálnou demokraciou a premyslene, krok za krokom, postupujú vpred.

Som hrdý na to, že Slovenské Hnutie Obrody pod mojím vedením je takou organizáciou a nie rečami, ale skutkami, od roku 2004 ako občianske združenie a od roku 2019 aj ako politické hnutie, dokazuje, že dosiahne všetko, skôr či neskôr, čo si zaumieni, lebo chce TU.

Žiadne miesto pre slabosť!

Hovorím vám, dámy a páni, že tá pomyselná proslovenská scéna sa „sama“ vyčistí a zostanú na nej iba tí, ktorí to myslia s naším národným spoločenstvom úprimne a vrátia Slovensko na slovenskú cestu.

Všetko slabé, neduživé, vajatavé a falošné odpadne a nastane obroda našej otčiny.

SHO = Sila. Hrdosť. Odhodlanie.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Róbert Švec reaguje na zatváranie podnikov, lebo vládni zločinci…

————————–

Róbert Švec: Sila. Hrdosť. Odhodlanie. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds