SHO: Róbert Švec nenechal nitku suchú na vedení odborov a odborárom adresoval silné posolstvo

Dámy a páni. Tak nám odborári protestovali. V Bratislave. Aj v tomto prípade platí, lepšie neskoro ako nikdy.

Avšak nepríjemná otázka, nepríjemná pre vedenie odborov je tá, a kdeže boli odbory na jeseň 2020, keď sa lámal chlieb a svojím aktívnym postojom v uliciach mohli aj odborári zabrániť genocíde (ekonomickej, sociálnej, ale aj fyzickej) na občanoch slovenských, ktorú už v tom čase páchali súčasní vládni zločinci!?

Napríklad mohli vyhlásiť občiansky odpor v súlade s Ústavou SR, tak, ako to urobilo Slovenské Hnutie Obrody TU a nerešpektovať nezákonné nariadenia kriminálnikov, ktorí dočasne okupovali a stále okupujú Úrad vlády SR.

Tak, ako to robilo a robí Slovenské Hnutie Obrody.

Konštatujem, že aj na nečinnosť, zbabelosť alebo aj úplatnosť? vedenia odborov z jesene 2020 doplácajú dnes všetci ľudia na Slovensku. Na jeseň 2020 sme mohli spoločnými silami zvrhnúť vládu okolo zločinca Matoviča. Ale nie, vedenie odborov zvolilo cestu ničnerobenia!

Aj dnešná akcia odborárov je ďalším dôkazom toho, že kolaborácia sa nikdy nevypláca a vždy skôr či neskôr každého dobehne!

Napríklad. Písal sa 17. november 2020. Tisíce Slovákov bolo v uliciach slovenských miest TU a ľudia Slovenského Hnutia Obrody boli s nimi. A kde bolo vedenie odborov?

A ešte spomeniem aj to, že niekoľkokrát som odborárov vyzýval k tomu, aby vyhlásili generálny štrajk TU. Odozva? Nulová!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Ďalšie víťazstvo nášho hnutia v boji s vládnymi zločincami a ich prisluhovačmi…

————————–

Staňte sa čitateľmi novín Právo Národa TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds