Noviny Právo Národa: Ďalšie víťazstvo nášho hnutia v boji s vládnymi zločincami a ich prisluhovačmi…

Dámy a páni! Naše hnutie, v časoch fiktívnej pandémie, zvolalo pred budova ministerstva školstva politické ZRPŠ. Podrobnosti TU.  

Akcia prebehla na výbornú a stretla sa s veľkým ohlasom slovenskej verejnosti, pretože okrem iného, sme bývalému ministrovi školstva Gröhlingovi odovzdali záchodové kefy, ako náš prejav toho, že sme s ním hlboko opovrhovali a opovrhujeme aj naďalej. Podrobnosti TU.

Keďže v tom období Slovenské Hnutie Obrody stálo pevne na svojich pozíciách a bojovali sme za slovenské deti a slobodu nás všetkých aj v uliciach a na námestiach slovenských miest, v čase, kedy štandardní politici a kolaboranti z radov akože parlamentnej opozície poslušne plnili nariadenia vládnych zločincov TU táto naša iniciatíva neunikla prisluhovačom fiktívnej pandémie na komunálnej úrovni.

Vedenie bratislavskej mestskej časti Nové Mesto sa rozhodlo pokutovať naše hnutie s odôvodnením, že sme údajne porušili zákon o zhromažďovacom práve. Pravdaže, proti právne irelevantnému a zmätočnému rozhodnutiu sme sa odvolali a odvolací orgán Okresný úrad Bratislava našej žiadosť vyhovel v plnom rozsahu, rozhodnutie mestskej časti zrušil, a označil jej rozhodnutie za nezákonné.

Po víťazstve nad vedením mesta Senec, ktorá nás tiež chcelo neoprávnene pokutovať, podrobnosti TU, sme zaknihovali ďalšie víťazstvo na ceste za silným a sebavedomým Slovenskom bez vládnych zločincov a ich kolaborantov v radoch akože parlamentnej opozície a bez kolaborantov na komunálnej úrovni.

Môžem vás uistiť, dámy a páni, že Slovenské Hnutie Obrody pod mojím vedením bude aj naďalej nekompromisne bojovať za práva slovenských ľudí, nenecháme sa kúpiť, ani zastrašiť a nikdy sa neštandardizujeme.

SHO = Sila. Hrdosť. Odhodlanie.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Stanovisko SHO k budúcnosti nášho štátu pokiaľ ide o vojenské zoskupenia

————————–

Staňte sa čitateľmi novín Právo Národa TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds