Noviny Právo Národa: Róbert Švec reaguje na zatváranie podnikov, lebo vládni zločinci…

Dámy a páni. Médiá informujú: Reštaurácie likvidujú vysoké účty za energie. Končíme, máme si pýtať za menu 15 eur? Pýta sa majiteľ. Drahá elektrina, plyn a teplo. Faktúry za energie si už začali vyberať svoju daň. Ich niekoľkonásobné zvýšenie mnoho z reštaurácií a hotelov nevie ustáť. Niektoré prevádzky museli zavrieť. Iné stále bojujú. Sťažujú sa, že štát neprišiel so žiadnou zásadnou pomocou. TU

Konštatujem: Nijako inak to dopadnúť nemohlo. A toto je len začiatok. Upozorňovali sme celé leto na politické divadlo vládnych zločincov Matoviča, Sulíka… za výdatnej pomoci kolaborujúcej opozície v parlamente. Namiesto toho, aby riešili energetickú krízu, „zabávali“ nás svojimi politickými opičkami. A tu je výsledok ich politického cirkusu. A obávam sa, že toto je len začiatok.

Opakujem to, čo som komunikujem dlhodobo: Slovenské elektrárne už mali byť dávno zoštátnené, v súlade s Ústavou SR, a svoju produkciu mali smerovať v prvom rade pre náš štát a jeho občanov. Pretože podľa hlavy organizovanej skupiny vládnych zločincov Hegera: „Slováci kupujú za 500 eur to, čo predali za 100 eur.“ TU

Uznajte, dámy a páni, TOTO naozaj nie je normálne!

A ako von z tohto marazmu? Jednoducho! Nepodporovať politické korytnačky a recyklovaných panáčikov, ale zodpovedných a rozumných vlastencov zo Slovenského Hnutia Obrody. Máme riešenie, ktoré rýchlo a účinne pomôžu ľudu slovenskému TU.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Róbert Švec nenechal nitku suchú na vedení odborov a odborárom adresoval silné posolstvo

————————

Staňte sa čitateľmi novín Právo Národa TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds