Samuelová: Opichávanie proti covidu je experiment! A aj reakcie poisťovní nám dávajú za pravdu!

Dámy a páni. V súvislosti s rozbehnutou akože vakcináciou proti covidu sme sa rozhodli, že sa obrátime na poisťovne, ktoré pôsobia na Slovensku a zistíme, či sa nájde poisťovňa, ktorá uzatvára poistné zmluvy na vedľajšie účinky po opichaní experimentálnou gebuzinou.

Áno, trváme na tom, že ide o experimentálnu vakcínu a odpovede z poisťovní nám dávajú za pravdu.

Keď poisťovne uzatvárajú poistné zmluvy na rôzne ochorenia, úrazy, nehody a v prípade poistných udalostí aj vyplácajú mnohým klientom nemalé finančné prostriedky, ako je možné, že nechcú zarábať aj na vakcínach, ktoré nás majú chrániť pred nebezpečenstvom?

Kontaktovali sme niekoľko poisťovní, ktoré pôsobia na Slovensku a zo všetkých kontaktovaných poisťovní nás informovali, že poistné zmluvy na vedľajšie účinky po opichaní gebuzinou neuzatvárajú. Ale na druhej strane máme informácie, že na následky ochorenia covidom nové poistné zmluvy uzatvárajú. Dokonca aj staršie poistné zmluvy za príplatok na ochorenie rozširujú o túto chorobu. 

A máme aj informáciu od vás, z regiónov, že klientovi poisťovne nebola vyplatená poistná udalosť v prípade smrti, na ktorú bol poistený, z dôvodu, že sa dal očkovať experimentálnou vakcínou proti covidu na čo nebol poistený a tak jeho rodina prišla o veľké peniaze.  

Tak o čo tu v skutočnosti ide? Na túto otázku nech si odpovie každý sám. My odpoveď poznáme a prezentujeme vám ju prostredníctvom aj našich stretnutí s vami v regiónoch slovenských. Napríklad aj TU a TU.

Autorka článku Jaroslava Samuelová je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody a náš človek na otázky fiktívnej pandémie.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Slovenskí odborníci o experimente, ktorý sa uskutočňuje na deťoch pod Tatrami

————————

Jaroslava Samuelová dlhé roky pracuje ako opatrovateľka v štátoch západnej Európy. Počas svojho pobytu na Slovensku pôsobí najmä v okresoch Nitra a Nové Zámky. Je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody a je náš človek na otázky fiktívnej pandémie. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds