Samuelová vládnym mafiánom: Chcete Podhájsku položiť na kolená a potom ju za facku odkúpiť!?

Milí priatelia! Chystá sa veľký lup! Zase nás chce vláda okradnúť o jeden z najväčších skvostov aký Slovensko má. Nedovoľme to!

Nestačí im, že nás zadlžili možno na štyri generácie dopredu, nestačí im že chcú do nás nasilu natlačiť vraždiacu alebo v lepšom prípade zdravie zničujúcu tzv. vakcínu, chcú nás ešte okradnúť o našu Podhájsku, o naše kúpele, v ktorých si liečime či už svoje bolesti alebo si len tak relaxujeme a oddychujeme.

Ministerstvo zdravotníctva a Ministerstvo životného prostredia SR blokujú riešenie vzniknutých problémov a iste nepoviem žiadnu novinu, ak poviem, že úmyselne. Úmyselne naťahované vyšetrovanie ešte nič nevyšetrilo, zatiaľ čo termálne kúpalisko mele z posledného, ľudia a podniky, ktorých existencia závisí od prevádzky tohto kúpaliska, všetci volajú po znovu otvorení liečivého prameňa a o nás dlhodobých klientoch už ani nehovorím, ako veľmi na to čakáme, kedy sa to už konečne otvorí, aby sme si mohli zregenerovať naše, v mnohých prípadoch aj od samotnej tejto arogantnej vlády, nalomené zdravie.

Vážení páni ministri Lengvarský a Budaj, ale aj ostatní, ktorí si brúsite zuby a myslíte si, že položíte Podhájsku na kolená a potom za facku odkúpite. Odkazujem vám. Dajte preč vaše hnusné chamtivé paprče od našej Podhájskej! Nechodili ste tam na brigády zadarmo, keď sa to budovalo ako Podhájčania! Neriešili ste problémy súvisiace s dlhoročným budovaním a modernizáciou toho areálu. Nijako ste sa vy nepričinili o rozkvet Podhájskej, tak vám to ani nepatrí. Chápem, docvaklo vám, že je to zlatá sliepka a vy bažíte po zlatých vajíčkach, ktoré znáša, ale nepatria vám! Patria ľuďom, ktorí areál vybudovali, ktorí ho ďalej zveľaďujú svojou prácou a klientom, ktorí ho živia svojimi návštevami.

Som si istá, že kým ste si neuchmatli moc a nemali možnosť nazrieť do účtov štátu, mnohí ste ani netušili, že nejaká Podhájska existuje. Zatiaľ čo ja som v jej bazénoch priam vyrástla, takže je to okrem tisícov spokojných zákazníkov vrátane zahraničných aj moja srdcovka. Chápeme, že máte od globalistov nariadenú redukciu obyvateľstva, čo je už verejné tajomstvo a hlavne dokázané, no keďže Slováci očkovanie príliš nežerú, dobrý vám je na tú špinavú prácu každý spôsob, ktorým sa dá ľuďom upierať prístup k zdraviu. Je jasné, že ak by to klaplo, rýchlo by sa dalo všetko do poriadku a kúpele by ste otvorili, veď kto by nechcel taký parádny zdroj peňazí? 

Už sme vás prekukli a prestaňte sa hrať na ochrancov nášho zdravia. Tú vašu starostlivosť prežívame už takmer rok a pol a dáva nám riadne zabrať, aby sme ju prežili.

Alebo chcete aby sme vás začali navštevovať na vašich ministerstvách spolu s Podhájčanmi, s podnikateľmi, čo tam majú svoje prevádzky a s klientmi, týchto kúpeľov, tak ako sme navštívili ministra školstva Grolinga s WC kefami?

Vedenie obce a Termálneho kúpaliska Podhájska ako vieme z tlače, ale aj priamo od ich zamestnancov vás stále vyzýva, aby ste s nimi komunikovali o tomto probléme TU a riešili ho, zatiaľ čo vy ich ignorujete a skrývate sa nielen pred nimi, ale už aj pred celým národom. Musíte sa za seba ale poriadne hanbiť! No snáď ste si nemysleli, že tlupa plagiátorov oblafne celý národ! 

Aj hovorkyňa ÚVZ SR Daša Račková sa dňa 20.7.2021 vyjadrila, citujem: „Chceli by sme uspokojiť verejnosť a uviesť, že ani v prípade pobytu ľudí v termálnom kúpalisku a náhodného požitia termálnej vody z kúpaliska z uvedeného vrtu sa nepredpokladá ohrozenie ich zdravia,“ čo potvrdzujem, lebo už by som musela byť dávno mŕtva, keď som sa ako decko pri šantení v bazéne veľakrát tej vody naglgala.

Takže kde je problém? Či rozmýšľate nad nejakou novou príčinou prečo to nemôžete otvoriť? Viete ako sa hovorí: Keď nejde Mohamed k hore, musí prísť hora k Mohamedovi. A národ je už na vás ale poriadne nabrúsený a naštvaný.

Autorka článku Jaroslava Samuelová je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody a regionálna zástupkyňa SHO pre Nitriansky kraj.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Bratislava: Politický pedofil ušiel pred ľuďmi do Talianska. SHO: Ľud si ho ale nájde!

————————-

Jaroslava Samuelová počas svojich potuliek štátmi európskymi. Zdroj fotky: Jaroslava Samuelová

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds