FOTO: Blokáda Bratislavy aj za účasti ľudí Slovenského Hnutia Obrody. Odpor je už povinnosťou!

Dámy a páni. Vo štvrtok 29. júla niekoľko tisíc statočných Slovákov ochromilo Bratislavu.

Na znak nesúhlasu s organizovanou trestnou činnosťou covidových zločincov okolo Čaputovej, Matoviča a úplatných sudcov Ústavného súdu SR zablokovali hlavné ťahy v našom hlavnom meste.

Pozrite si fotoreportáž z úspešnej blokády Bratislavy: Naša požiadavka je jasná: Dole s covidovými zločincami! Obnovené vojenské súdy budú mať veľa práce, ale zvládnu ju!

————————-

Prečítajte si tiež: Podľa opozície je zbytočné protestovať v Bratislave. Švec: Ďalší dôkaz kolaborácie s vládnou luzou

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds