Podľa opozície je zbytočné protestovať v Bratislave. Švec: Ďalší dôkaz kolaborácie s vládnou luzou

Niektorí ľudia sa jedujú na to, keď verejne zdôrazňujem, že súčasná parlamentná opozícia, a nielen tá, kolaboruje s vládou covidových zločincov. Kolaboruje! A ďalší dôkaz je starý iba niekoľko hodín!

Akože opozičný politik Milan U., odídenec od Mariána K., ktorý sa vtiera do priazne Roberta F. včera vyhlásil, že sa už neoplatí protestovať pred Úradom vlády SR a Prezidentským palácom a treba protestovať pred Ústavným súdom SR v Košiciach, lebo len ten ešte dokáže ako jediný zastaviť vládnu luzu. 🙂

Božinku, Božinku, to je ale čistá kolaborácia so súčasnou vládnou mocou! Tak tomu akože opozičnému politikovi len pripomínam, že boli to úplatní sudcovia Ústavného súdu SR, ktorí zmarili referendum o predčasných voľbách, okrem iného, a sú pripravení splniť akúkoľvek politickú objednávku vládnych darebákov.

Ja hovorím, že treba protestovať všade kde sa dá. Aj pred Úradom vlády SR, Prezidentským palácom, Ústavným súdom SR a aj okresnými úradmi po celom Slovensku. A počty, neriešme. Pozrite sa, ako dnes dokázalo iba niekoľko tisíc statočných Slovákov ochromiť Bratislavu TU.

Len smelo do ulíc, Slováci! Odpor je už povinnosťou!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: VIDEO. Róbert Švec: Parlamentná opozícia kolaboruje s vládou covidových zločincov!

————————–

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds