Samuelová vyzýva zamestnávateľov, riaditeľov škôl, vedúcich prevádzok a aj majiteľov podnikov

Schválením segregačných zákonov vládni zločinci porušili Ústavu SR, všetky etické kódexy a aj medzinárodné dohovory. Apelujem preto na všetkých zamestnávateľov, riaditeľov všetkých škôl, vedúcich všetkých prevádzok a predajní, majiteľov všetkých podnikov.

Veľmi dobre si premyslite, na ktorú stranu sa v tejto vojne postavíte! Či na stranu dosadenej, skorumpovanej, plagiátorskej, nekompetentnej a protislovenskej vlády alebo na stranu aj svoju vlastnú, na stranu aj vášho ľudu, na stranu zdravého rozumu.

Odhliadnuc od pravdivých štatistík mortality na covid a mortality po vakcíne, by bolo veľmi vhodné, aby ste všetci tu oslovení zapojili zdravý rozum a uvedomili si a brali do úvahy aj to, čo hovoria odborníci aj z druhej strany, odborníci, ktorým v rámci celého sveta bolo všemožne bránené verejne sa vyjadrovať k problematike tzv. pandémie a spomínaného ochorenia a v neposlednom rade aj k vakcínam, za ktoré si nikto netrúfne niesť zodpovednosť.

Následky účinkov týchto vakcín, už mnohí poznáme aj napriek ich zatajovaniu vládnymi garnitúrami naprieč celým svetom. Avšak úmrtia našich blízkych, či známych sú nepopierateľné a nazatajiteľné! Spomeniem iba fakt, že len v Európe zomrelo už niekoľko desiatok mladých vrcholových športovcov, mnohí z nich počas športových výkonov priamo na štadióne. Prenikla správa, že sú nútení do očkovania, lebo v prípade odmietnutia budú vyradení zo športu TU a TU.

Preto na vás dôrazne apelujem, uvedomte si, že po každej vojne príde doba mieru, doba, kedy budú vojnoví zločinci braní na zodpovednosť. A ten čas sa blíži! Uvedomte si, že tie najvyššie postavené „celebrity“, ktoré vás tlačia dúfam, že mnohých z vás aj proti vašej vôli, do toho, aby ste sa ešte vo väčšej miere podieľali na genocíde aj vášho národa, „celebrity“, ktoré sa už dostatočne nabalili a s najväčšou pravdepodobnosťou sa budú snažiť uniknúť spravodlivosti, avšak mnohí z vás tu ostanú a budú niesť zodpovednosť aj za ich zločiny.

Uvedomte si, že Slovensko je teraz ako Titanik, ale nezabúdajte, že vy sa na ňom plavíte s nami. A ak sa zle rozhodnete, spolu s nami sa aj potopíte. V člnoch je len obmedzený počet miest a to len pre tých „vyvolených“.

Ste na rázcestí a musíte si vybrať jeden smer, jednu cestu. Tá správna cesta, je vždy tá ťažšia. Cesta lásky k blížnemu, cesta cti a zdravého rozumu. Nebudete na nej osamelí. Je nás strašne veľa, ktorí potrebujeme cítiť vašu oporu. Ak sa postavíte za svojich podriadených a vám zverených, ak sa postavíte do ich čela a obzriete sa za seba, uvidíte  za sebou obrovské davy so zdvihnutými hlavami a pred sebou len malú, zúfalú zapredanú tlupu neschopných a vystrašených panákov.

Vážení zamestnávatelia, riaditelia, vedúci prevádzok a tu si dovolím osloviť aj všetky zložky určené na kontrolu týchto nezmyslov, teda aj policajtov a vojakov. Vláda sa zbavila tej hnusnej špinavej práce a jednoducho schválením tohto segregačného paškvilu ju prehodila na vás. Dostali ste do rúk zbraň, ktorou nás, váš národ môžete rozvadiť, znepriateliť a zničiť, ALEBO aj ZACHRÁNIŤ! Je to na vás aký postoj k tejto udalosti zaujmete.

Tak naberte konečne odvahu využiť moc silnejšieho, ktorú vlastníte spolu s nami. Lebo my všetci spolu sme neporovnateľne silnejší, len to treba pochopiť a zhmotniť do skutkov.

Autorka článku Jaroslava Samuelová je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody a náš človek na otázky fiktívnej pandémie.

————————–

Prečítajte si tiež: Kampaň SHO: Otčina nás volá! Navštevujme BEZPEČNÉ OBCHODY a podporujme našich ľudí

————————–

Jaroslava Samuelová dlhé roky pracuje ako opatrovateľka v štátoch západnej Európy. Počas svojho pobytu na Slovensku pôsobí najmä v okresoch Nitra a Nové Zámky. Je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody a náš človek na otázky fiktívnej pandémie. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds