VÝZVA: Aj tento rok Mikuláš navštívi deti v našom sociálnom projekte Staráme sa

Rok prešiel ako voda a deti sa už opäť tešia na príchod svätého Mikuláša. Výnimkou nie sú ani deti z nášho úspešného sociálneho projektu, pre ktoré má náš Miki v pláne tiež čosi priniesť.

Niektorým možno aj uhlie, ale všetkým aspoň balíček s dobrotami, na aký si spomíname my, dospelí. A keďže dobrých detí je naozaj veľa (takmer 50) a balíčky je potrebné pre ne poriadne naplniť, zhodli sme sa s Mikulášom, že aj tento rok vás oslovíme s prosbou o pomoc a spoločne s vami, priatelia, vyčaríme deťom úsmev na perách, o ktorý nám všetkým ide.

Pomôcť v tom nám môžete hlavne týmito dvomi spôsobmi: dobrovoľnými finančnými príspevkami na účet OZ SHO: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte DAR PSS MIKULÁŠ a my za vaše príspevky nakúpime a naplníme balíčky, stravnými lístkami alebo trvanlivými cukrovinkami. Tie môžete odovzdať v mestách a okresoch, v ktorých pomáhame.

V prípade otázok nás môžete kontaktovať mailom na staramesa@sho.sk. A ako to vyzeralo s Mikulášom minulý rok? Takto TUTU.

Ďakujeme, že spoločne s nami robíte radosť tým najmenším.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Naša pravidelná pomoc smeruje aj do okresov Trenčín, Veľký Krtíš a Nitra

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds