SHO: Aj slovenský juh sa pripája k Jazdám slobody. V sobotu nás bude opäť mocne počuť!

Slovenky a Slováci, nespokojní občania, milí priatelia. Zapojte sa do autoštrajkov, ide predsa o budúcnosť nás všetkých. Príďte sa sami presvedčiť, ako nás ľudia v obciach a mestách očakávajú, zdravia a podporujú nás mávaním, lebo vedia, že aj za nich bojujeme, že sa aj za nich bijeme.

Zapojte sa všetci, ktorí nie ste spokojní s touto krutovládou a s jej nezmyselnými akože ochrannými opatreniami, ktoré likvidujú slovenský národ. Zapojte sa a prejavte tak svoju nespokojnosť a hlavne solidaritu a spolupatričnosť! Jednotlivec sám málo zmôže, ale spoločne ako dav premôžeme každé zlo, aj to, ktoré stelesňujú covidoví zločinci okolo Čaputovej a Matoviča.

Ako na to? Je to jednoduché!

Trasa autoštrajku túto sobotu povedie: Štart o 12:00 hod. z parkoviska pred Tescom v Nitre – Krškany – Ivanka pri Nitre – Branč – Veľký Kýr – Komjatice – Černík – Mojzesovo – Úľany nad Žitavou – Šurany Elitex ul. Družstevná, približne o 13:00 hod. (v Šuranoch urobíme okruh po meste) – Nitriansky Hrádok – Bánov – Nové Zámky parkovisko Tesco o 14:00 hod. (tu krátka prestávka a potom okruh po meste) a konečná zastávka na parkovisku opäť pri Tescu v Nových Zámkoch.

Pridať sa k nám môžete aj v Šuranoch pri Elitexe, kde budeme približne o 13:00 hod. alebo sa môžete pripojiť aj v obciach cez ktoré budeme prechádzať. Určite nás neprehliadnete, budeme vyzdobení našimi krásnymi vlajkami a určite nás budete aj počuť.

Spoločne! Proti novodobým tyranom, ktorí dočasne okupujú Prezidentský palác a Úrad vlády SR.

Autorka článku Jaroslava Samuelová je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Zlaté Moravce: Opäť sme brázdili cesty slovenské! Bude nás čím ďalej tým viac počuť!

————————-

Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds