Mesiac detí v projekte Staráme sa je už ako rozbehnutý valec. Aj vo Veľkom Krtíši a Prešove

Dámy a páni! Sladkosti od TOL – distribúcia cukroviniek sa míňajú každým dňom. Vo štvrtok 3. júna sme, okrem iného, dve tašky zaniesli starkej Estere a jej dvom vnukom, o ktorých sa sama stará vo Veľkom Krtíši.

A v piatok 4. júna sme v Prešove spoločne potešili Janku a jej dve deti, Maťka a Kubka.

Okrem dvoch tašiek sladkostí od TOL – distribúcia cukroviniek sme im odniesli hračky od vás, drahí podporovatelia, či hrnčeky od našej kolegyne Evky z okresu Malacky. Maťko žiaril šťastím, aj keď ho už lámala únava. Janka nás pohostila vynikajúcimi domácimi buchtami a škoricovníkmi. Asi sa zastavíme častejšie.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Mesiac detí je už v plnom prúde. Aj vo Fiľakove a Strážskom

————————-

Prešov:

Veľký Krtíš:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds