VIDEO: Štefan Polačik vás pozýva na Jazdu slobody po slovenskom juhu. Smelo do ulíc, Slováci!

Dámy a páni! Po úspešnom víkende, ktorý sa niesol v znamení aktivít pouličných v mestách Prešov, Zlaté Moravce, Nitra a Vráble + okolité obce TU a TU, pokračujeme v nastúpenom tempe.

Túto sobotu sa tešíme na stretnutie s vami na trase Nitra – Nové Zámky, cez Šurany a okolité obce. Bude nás opäť mocne počuť, aby si Čaputová a Matovič nemysleli, že národ zabúda na ich zločiny!

Stretneme sa o 12:00 hod. na parkovisku pred Tescom v Nitre. Ďalšie podrobnosti TU.

————————-

Prečítajte si tiež: VIDEO: Rodičia, pozor! Gröhling chce opichať vaše deti! Katarína Boková reaguje

————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds