SHO: Aj v okrese Lučenec sme popriali úspešný rok 2020. A opäť sme podali pomocnú ruku

V nedeľu 5. januára sme navštívili 2 školákov, Karinku a Janka, ktorým sme tento rok prvýkrát pomohli. Okrem ovocia, zeleniny a jogurtov sme im hlavne vďaka našej Zuzke z Tisovca zaniesli aj také veci ako lečo, sirup či cereálie.

Hoci sa tieto produkty trochu nacestovali, kým prišli ku svojim adresátom, dôležité je, že dorazili a že si vieme, ako ľudia, navzájom pomáhať.

A „zinkasovaný“ úsmev aj lučeneckých detí je dôkazom toho, že to čo robíme, robíme pre nich a robíme to, minimálne, dobre. Už 10. rok a sme na to patrične hrdí.

—————————

Prečítajte si tiež: Fotogaléria. Sociálny projekt SHO: Pomáhame už 10 rokov. Adresne, rozumne a zodpovedne

—————————

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds