Vojnový štváč Korčok potvrdil, že sa uvažuje o okupácii Slovenska vojskami NATO. Švec mu odkázal…

Dámy a páni! Vojnový štváč Ivan Korčok potvrdil úvahy o tom, že sa uvažuje o okupácii Slovenska vojskami NATO, čo je liberálno-manipulatívnymi médiami, prezentované, ako vyslanie posíl na Slovensko.

Zároveň vyzval opozíciu, aby sa vyjadrila, kde stojí v potenciálnom konflikte. A keďže Slovenské Hnutie Obrody je v mimoriadne silnej opozícii voči súčasnej organizovanej skupine vládnych zločincov a vojnových štváčov, Korčokovi posielam jasnú odpoveď…

O tom, kde budú stáť Korčok, Naď a ďalší zločinci je jasné! Budú lízať zadnice americkým vojakom do posledného momentu!

AVŠAK! Slovenské Hnutie Obrody stojí na slovenskej strane. Vždy sme obhajovali a v prvom rade hľadeli na slovenské národné a štátne záujmy! A tak to bude aj v prípade potenciálneho konfliktu, v ktorom budeme hľadieť iba na naše, slovenské záujmy, aby naša otčina vyviezla z konfliktu s čo najmenším stratami.

Na Slovensku môžu byť iba slovenskí vojaci a slovenské základne. Chceme Slovensko zvrchované a slobodné, čo sa vylučuje s naším členstvom v zločineckej organizácii NATO. Požadujeme a presadíme neutralitu štátu slovenského.

A tak sa aj stane! A punktum!

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Fico a Pellegrini vinní z vlastizrady? Róbert Švec: Všetky dôkazy nasvedčujú tomu, že…

————————

Zločinci a vojnoví štváči. V spoločnosti Ivana Korčoka sú známe firmy: Milan Kňažko, Eduard Kukan, Pavol Demeš, Mikuláš Dzurinda… Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds