FOTO. Projekt Staráme sa: Z juhu sme nasmerovali našu púť sociálnu na slovenský východ

Kamaráti! Zo slovenského juhu, od Lučenca TU, sa v priebehu minulého týždňa naša pravidelná pomoc presunula aj na Šariš.

V Prešove sme podali pomocnú ruku mame Janke a jej dvom synom – Maťkovi a Kubkovi.

A keďže chalani si v tom čase plnili svoje školské povinnosti, z tohto výjazdu vznikol takýto fotopozdrav, na ktorom je starostlivá mama Janka a náš kolega Jaroslav  Ščurka.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Naša januárová pomoc zavítala aj do Trenčianskeho kraja

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds