Noviny Právo Národa: Pavol Poprocký k ďalšiemu potravinovému škandálu z dielne zločineckej EÚ

Slovenské Hnutie Obrody (SHO) so zhrozením (ale bez prekvapenia) sleduje ďalší potravinový škandál súvisiaci so zdraviu škodlivou pšenicou z Ukrajiny, ktorá sa v rôznej forme dostala na stoly a do špajzí slovenských domácností.

SHO dlhodobo upozorňuje na bezpečnostné riziká politiky Bruselu na zdravie, životy a aj peňaženky Slovákov. Voľný trh a jeho kontrolné a bezpečnostné mechanizmy už viackrát zlyhali a aj napriek tlaku slovenskej verejnosti, sa zo Slovenska a žalúdkov Slovákov aj naďalej robí odpadkový kôš. Okrem toho má „výdobytok“ s názvom voľný trh Európskej únie za škodlivý následok ešte väčšie zúbožovanie a likvidáciu zvyškov slovenského poľnohospodárstva a ľudí práce v ňom. Bohužiaľ, aj za pomoci všetkých doterajších vlád, ktoré plnili a dodnes plnia úlohu sluhu Bruselu na Slovensku.

Máme však riešenie aj na tento problém. Obnovenie slovenskej sebestačnosti. Ale bez zločineckej EÚ, keďže tá nám za necelých 19 rokov v nej už dokázala, ako jej „záleží“ na občanoch Slovenskej republiky. Pamätajte, že štát bez (nielen potravinovej) sebestačnosti a vlastnej meny je štátom lokajským.

Z nášho volebného programu vyberáme:

Zapojíme domácich pestovateľov a chovateľov do procesu obnovy potravinovej sebestačnosti Slovenska vykupovaním ich výrobkov a produktov do štátnych zariadení.

Vytvoríme sieť slovenských obchodov, ktoré budú vykupovať a predávať tovar a produkty vyprodukované na Slovensku.

Autor článku Pavol Poprocký je člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa. Róbert Švec k otázke nielen digitálneho eura: Ponúkame účinné riešenie

————————–

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds