Noviny Právo Národa: Politickí zločinci už vidia Ukrajinu v NATO. Švec to však vidí takto…

Budúcnosť Ukrajiny je v NATO, povedal šéf aliancie Stoltenberg po stretnutí so Zelenským.

Poopravím Stoltenberga, do NATO patrí kyjevský režim a nie Ukrajina.

Dámy a páni. Rozlišujme medzi režimom a občanmi. Presne tak, ako musíme rozlišovať medzi súčasným zločineckým režimom na Slovensku – liberálnou demokraciou a pospolitým ľudom slovenským, presne tak, musíme rozlišovať medzi kyjevským režimom a ľudom Ukrajiny.

Kyjevský režim určite patrí do NATO, hodnotovo, a dokázal to aj svojimi zločinmi, ktorých sa dopúšťal a dopúšťa na vlastnom obyvateľstve – napríklad, pamätáme na pogrom v Odese TU 2. mája 2014 a to len preto, lebo občania Ukrajiny boli inej národnosti, hovorili iným jazykom a žiadali, aby boli rešpektovaní.

Ukrajina si nezaslúži taký osud, aký momentálne prežíva… A vtiahnuť ju do NATO by bola obrovská chyba pre Ukrajinu, ale aj pre Slovensko.

Budúcnosť našich štátov je v neutralite: Švajčiarsko, Rakúsko, Slovensko, Ukrajina…  Taký musí byť a aj bude národný a štátny záujem Slovenskej republiky.

A aj o tom bude podujatie, ktoré pripravujeme na 5. mája v Bratislave TU pred celoslovenským pochodom za mier a neutralitu.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Pavol Poprocký k ďalšiemu potravinovému škandálu z dielne zločineckej EÚ

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds