SHO: Čo máme z toho, že pomáhame? Dobrý pocit a úsmevy detí v našom projekte

Kamaráti, častokrát sa nás niektorí ľudia pýtajú, že čo za to máme, keď pomáhame. Lebo v dnešnom pokrivenom svete sa nenosí pomáhať úprimne a nezištne. A najlepšou odpoveďou pre všetkých, ktorí sa nás to pýtajú sú úsmevy detí v našom projekte.

A takto nás privítala (prvá fotka pod článkom) v sobotu Laurika v obci Iža v okrese Komárno. Krásne kresby, ktoré nám venovala a jej úsmev sú pre nás tou najlepšou odmenou.

Zároveň sa chceme touto cestou poďakovať aj Paľovi z okresu Pezinok, ktorý do nášho projektu venoval zemiaky a trvanlivé potraviny (tretia fotka pod článkom). Zemiaky sme odovzdali v piatok rodinám v Trnavskom a Trenčianskom kraji a trvanlivé potraviny rozdelíme do rodín počas najbližšieho výjazdu. Pomáhajme si, Slováci.

————————

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO: Aj slovenský juh potrebuje našu pomoc. A my pomáhame

————————

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds