Gorila Beblavý chce po prevzatí moci ako jednu z prvých vecí presadiť registrované partnerstvá

Politický dinosaurus a Gorila Beblavý, ktorý bol v čase vzniku Gorily súčasťou Dzurindovej vlády, najnovšie tvrdí, že otázku registrovaných partnerstiev je potrebné prebrať už počas prvého roka jeho prípadného vládnutia s Trubanom.

V relácii rádia Express na podotknutie Závodského, že Hlina predložil požiadavku, aby sa prvé dva roky návrh ohľadom registrovaných partnerstiev nepredkladal, Beblavý reagoval: „Ale to sa nám zdalo už potom … Viete, keď to dva roky nepredložíte, potom načo to otvárať … Naopak, my sme sa zhodli aj sinými politikmi, že toto je téma, ktorú buď vyriešime v prvom roku, alebo sa reálne nevyrieši.“

Liberáli sú teda pripravení medzi prvými vecami riešiť otázky týkajúce sa LGBTI agendy a iných zvráteností pochádzajúcich z liberálneho sektora, ktoré v súčasnosti rezonujú na liberálnom Západe. Teda to, čo Slovákov existenčne nielenže najmenej trápi, ale čo ich aj trvalo rozdeľuje a zbytočne polarizuje spoločnosť. A verte, že čoskoro by z rovnakej dielne prišli aj návrhy presadzujúce tému migrantov, multi-kulti, atď.

A aj na tomto príklade môžete krásne vidieť o čo týmto bývalým Gorilám a súčasným „novým tváram“ skutočne ide. Najmä o presadzovanie zločineckých agend multi-kulti a LGBTI a tiež agend tých, ktorí ich z pozadia sponzorujú a riadia.

Autor: Martin Bago

————————

Prečítajte si tiež: Facka Salvinimu: Kollár paktuje s liberálmi, ktorí vítajú migrantov a podporujú pedofíliu

————————

Liberáli sú teda pripravení medzi prvými vecami riešiť otázky týkajúce sa LGBTI agendy a iných zvráteností pochádzajúcich z liberálneho sektora. Teda to, čo Slovákov existenčne nielenže najmenej trápi, ale čo ich aj trvalo rozdeľuje a zbytočne polarizuje našu spoločnosť. Zdroj fotky: webnoviny.sk

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds