Sociálny projekt SHO: Aj slovenský juh potrebuje našu pomoc. A my pomáhame

V sobotu 12. októbra sme pomohli dvom rodinám v okrese Komárno, v obciach Iža a Patince a navštívili sme aj okres Veľký Krtíš.

Priamo v tomto okresnom meste žije stará mama, ktorá sama vychováva 2 milovaných vnukov. Keď nám rozprávala svoj príbeh, pociťovali sme z nej veľkú obetu. Táto srdečná žena by sa pre svojich vnukov aj rozkrájala. Preto, aby starší vnuk Tibor dokončil strednú školu a aby sa mladšiemu Ľudovítovi ľahšie plnil sen o kariére profesionálneho hokejistu, na ktorý má veľmi dobre našliapnuté, keďže má veľký talent.

Okrem nákupu a školskej tašky od pani Editky z Hlohovca sme vo Veľkom Krtíši nechali aj nádej a prísľub, že starkej pomôžeme k tomu, aby žila dôstojný život a nemusela si kvôli malým príjmom odopierať aj tabletky, ktoré by mala pravidelne brať.

Sme tu pre ňu, pre jej vnukov, pre všetkých dobrých ľudí, ktorí sa síce snažia, ale nevedia sa postaviť z podlahy, na ktorú ich dokopali súčasní štandardní politickí darebáci.

Ďakujeme, že ste s nami, kamaráti. Slováci Slovákom.

———————–

Prečítajte si tiež: Pavol Poprocký: Pomáhame aj v nedeľu. Pomáhať si musíme každý deň

———————–

Veľký Krtíš. Zľava: Pavol Skýpala, Rastislav Bartoš a stará mama s vnukom.

Nákup pre rodinu vo Veľkom Krtíši.

Obec Iža, okres Komárno. Štefan Polačik s rodinou, ktorej pravidelne pomáhame.

Kancelária Slovenského Hnutia Obrody v Nitre. Štefan Polačik, podpredseda SHO počas prípravy pomoci pre rodiny v našom úspešnom sociálnom projekte.

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds