Projekt Nebuď sviňa: Informačné tabule pre mentálne vylúčené komunity spoluobčanov

V utorok 24. septembra sme pristúpili k optimalizácii vyčíňania intelektuálne znevýhodnených spoluobčanov aj na slovenskom severe. Zlikvidovali sme ďalšiu čiernu skládku, tentokrát pri obci Varín v okrese Žilina.

Zhruba pred rokom sme začali na miestach, ktoré sme vyčistili od odpadkov umiestňovať tabule, ktoré majú verejnosť upozorniť na to, že na daných miestach sa nemá vyhadzovať odpad. Keďže dané miesta a lokality monitorujeme aj po vyčistíme a v prípade potreby opätovne čistíme, zistili sme jednu pozitívnu skutočnosť.

Osadené tabule majú opodstatnenie. Tam, kde sme tabule po likvidácii nelegálnej skládky osadili, je naďalej čisto alebo je tam neporovnateľne menej odpadkov ako pred osadením.

A to je, zatiaľ, aj prípad čiernej skládky pri obci Varín. Miesto budeme však aj naďalej monitorovať.

———————–

Prečítajte si tiež: Ekologický projekt SHO: Informačné tabule majú opodstatnenie

———————–

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds