SHO: Covidový kolaborant Hamran sa vyhráža aktivistom slobody! Švec reaguje na jeho útoky

Dámy a páni! Na margo vyhlásenia covidového kolaboranta Štefana Hamrana, ktorý je dočasne poverený riadením Policajnému zboru SR o tom, že bude tvrdo postupovať voči tým, ktorí nahlas a verejne vyjadrujú svoj názor voči opichávaniu ľudí experimentálnou gebuzinou, ktoré sa odohráva na námestiach slovenských miest, dve poznámky.

Na Hamrana… Aktívny blbec, ktorý sa chce čo najhlbšie vopchať do zadku vládnym zločincom je horší ako triedny nepriateľ! Nadčasová, modifikovaná, pravda!

Na opichávanie na ulici… Úprimne, bez sarkazmu, úprimne obdivujem ľudí, ktorí sa nechajú na ulici, pri verejných záchodíkoch, vpravo od smetiakov, opichať nevedno kým a ani čím. Úprimne, veľký obdiv.

Ako hlboko si klesla spoločnosť ľudská!

Ale každá akcia, vyvoláva reakciu. Nech si Hamran a jeho kumpáni nemyslia, že tým, že na statočných aktivistov urobia mediálne bu-bu-bu, sa niekto pokaká. Práve naopak. Aktivity proti súčasnému darebáckemu a zločineckému režimu sa budú už len stupňovať! A nebude sa im to páčiť! Napríklad aj takto TU.

Pôjdeme po nich aj naďalej ako po údenom!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Projekt MOVIR. Štefan Polačik: Moderné koncentračné tábory už čoskoro aj na Slovensku!?

————————

Covidový kolaborant Hamran počas tlačovky s úplatnými liberálnymi novinármi. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds