SHO: Digitálne euro budúcnosť naša každodenná? Ponúkame TAKÉTO riešenie

Dámy a páni. Podľa medializovaných informácií príslušný výbor NR SR súhlasil so zavedením tejto nebezpečnej hlúposti na Slovensku. Konečný verdikt nad zavedením digitálneho eura je ale v rukách poslancov slovenského parlamentu. 

Ale už sa rozbehli slovné prekáračky, najmä na sociálnych sieťach, o tom, kto ako hlasoval, kto čo sľuboval a nesplnil a pod. 

Konštatujem… Opäť sa riešia dôsledky a nie príčina. Úprimne povedané, kto ako hlasoval v tejto veci nie je až tak dôležité, pretože vinní sú všetci politici a politické strany, ktoré podporovali zavedenie eura na Slovensku a ktorí aj v súčasnosti považujú euro za posvätnú ekonomickú kravu. To je príčina problému, digitálne euro je len jedným z následkov. 

Takže, ak chceme riešiť digitálne euro, je potrebné obnoviť našu národnú menu – slovenskú korunu. To je riešenie podstaty problému. Nebude euro, nebude digitálne euro. Logické! Pretože pokiaľ budeme súčasťou eurozóny skôr či neskôr sa digitálne euro stane súčasťou našich životov, salámovou metódou to globalisti dosiahnu skôr, či neskôr. 

A aj preto je jedným z piatich nemenných hodnotových pilierov Slovenského Hnutia Obrody obnovenie slovenskej koruny TU.

Pretože Slovenská republika musí byť suverénnym a zvrchovaným štátom dovnútra aj navonok. A aj bude.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: VIDEO. Róbert Švec v RTVS aj o tom, čo si myslí o agende LGBTI a homosexualite

————————-

Národnou menou súčasnej druhej Slovenskej republiky bola slovenská koruna. A opäť bude! Zdroj obrázku: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds