Róbert Švec naložil Ficovi: Ako sa zachováte v TOMTO prípade, pán premiér?

Dámy a páni. Severoatlantická aliancia údajne plánuje Ukrajine poskytnúť v nasledujúcich piatich rokoch vojenskú podporu vo výške 100 miliárd eur.

Cieľom avizovanej stomiliardovej podpory má byť okrem iného lepšie rozloženie bremena medzi jednotlivé krajiny paktu, ktorý momentálne hľadá nové spôsoby, ako podporiť Ukrajinu v boji proti Rusku. Hovorí sa aj o dlhodobej podpore Ukrajiny vo forme novej misie NATO zameranej na koordináciu dodávok vojenskej pomoci a výcviku pre ukrajinskú armádu. Zdroj TU. 

Pevne verím, že slovenská vláda na čele s Ficom sa odmietne podieľať na takomto financovaní kyjevského režimu, na ktoré by sa skladali aj slovenskí občania.

Chcem veriť, že to tentokrát nedopadne ako Ficov sľub, že v Bruseli nepodporí 50 miliárd eur pre kyjevský režim, ktoré sa majú použiť aj na vojenskú pomoc Kyjevu a nakoniec takýto balík pomoci Fico podporil alebo ako predvolebný sľub o vypovedaní okupačnej zmluvy s USA zo strany Smeru, pretože smeráci nie sú vraj trasorítky a po voľbách predstavitelia Smeru len stroho skonštatovali, že sa to nedá najbližších 10 rokov, takže máme smolu.

Pán Fico, nastal čas, aby ste konečne konkrétnym skutkom dokázali, že naozaj robíte suverénnu slovenskú politiku, pretože zatiaľ o nej iba veľkohubo hovoríte všade kde sa dá a „skutek utek“.

Na výsledok si určite počkáme a patrične okomentujeme.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Prečo nie je Pellegrini šiestym slovenským prezidentom?!

————————-

Náš postoj k zločineckej organizácii NATO je dlhodobo nemenný TU. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds