Noviny Právo Národa: Migračný pakt EÚ prijatý. SHO reaguje: My sme to hovorili!

Tak nám europoslanci schválili novú európsku migračnú a azylovú politiku, tzv. Migračný pakt EÚ.

Síce Slovenská republika ústami ministra zahraničných vecí deklarovala, že s prijatým paktom nesúhlasí, ale to je asi tak všetko na čo sa ako členský štát kolonizačnej EÚ zmôžeme, pretože, podľa medializovaných informácií, „pri tomto hlasovaní nebolo možné uplatniť právo veta. Aj preto bol návrh, napriek nesúhlasu SR i ďalších štátov, schválený.“ Zdroj TU.

Čo nás čaká od mája 2026, ak sa nestane zázrak v podobe vystúpenia SR z EÚ alebo rozpadu EÚ? Podľa súčasného europoslanca aj takéto chuťovky:

– štáty budú povinné poskytovať migrantom zadarmo právnu pomoc a tlmočníkov

– zavedenie premlčacej doby na trestné činy terorizmu, po prekročení ktorej bude môcť byť udelený azyl aj bývalým teroristom

– štáty budú povinné poskytovať bývanie a denný príjem na zabezpečenie slobodného pohybu migrantov

– poskytovanie falošných dokladov či uvádzanie klamlivých údajov pri azylovom procese nemá byť dôvodom na vyhostenie migranta

– rodinní príslušníci migranta sú vzhľadom na „právo na zlúčenie“ definovaní príliš široko, čo povedie k lavínovému efektu migrácie do Európy

– a iné… Zdroj TU.

Ešte stále si niekto myslí, že EÚ je a najmä bude dobré miesto pre život?

Všetko to, čo sme komunikovali a na čo sme upozorňovali počas volebnej kampane do NR SR počas minulého roka a aj počas prezidentskej kampane v tomto roku sa napĺňa, krok za krokom, a Slováci, ak náš štát bude naďalej zotrvávať v EÚ, prídu salámovou metódou postupne o všetko.

Slovensko nepotrebuje zlé až katastrofálne európske riešenia, náš štát potrebuje slovenské riešenia, slovenskú cestu.

A aj preto je jedným z piatich nemenných hodnotových pilierov Slovenského Hnutia Obrody vystúpenie Slovenskej republiky z EÚ a ekonomická spolupráca aj so štátmi spoločenstva BRICS.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

—————————-

Prečítajte si tiež: SHO: Digitálne euro budúcnosť naša každodenná? Ponúkame TAKÉTO riešenie

—————————-

Zdroj: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds