Noviny Právo Národa: Prečo nie je Pellegrini šiestym slovenským prezidentom?!

Ten dôvod je jednoduchý a nespochybniteľný, dámy a páni!

Prvý slovenský prezident bol zvolený demokraticky zvolenými poslancami Snemu Slovenskej republiky dňa 26. októbra 1939 TU a na tejto skutočnosti nezmení nič ani súčasná masívna manipulatívna liberálna propaganda (tak ako na tom nezmenila nič ani masívna komunistická propaganda pred rokom 1989) a ani spoluobčania, ktorí buď vedomostne poblúdili alebo vedome šíria dejinné lži. 

A až po tejto voľbe nasledovali voľby v rokoch 1993, 1999…

A tak ako v minulosti, tak ani dnes pokusy o prekrúcanie a zamlčiavanie dejinnej pravdy nepadnú na úrodnú pôdu, pretože je stále dostatok rozumných a zodpovedných vlastencov, ktorí sa neboja a neštandardizovali sa (kvôli dobre plateným miestam a aby mali „pokoj“), ale vždy nahlas a hrdo prízvukujú, že súčasná druhá Slovenská republika dejinne nadväzuje na prvú Slovenskú republiku tak, ako bude tretia Slovenská republika nadväzovať na tú súčasnú.

A preto je Peter Pellegrini siedmym a nie šiestym slovenským prezidentom. Či už s dodatkom žiaľ, alebo našťastie, tak to už nechám na posúdenie každého Slováka.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

—————————

Prečítajte si tiež: Prezidentské voľby 2024: Predsa len dobrá správa pre Slovensko

—————————

Sídlom slovenských prezidentov je Prezidentský palác v Bratislave. V paláci úradoval aj prvý slovenský prezident Jozef Tiso. Zdroj fotky: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds