SHO: Dole s Matovičom! Štefan Polačik: Na diskusiu do Dolného Kubína pozývame aj odborárov

Odborári združení v Konfederácii odborových zväzov (KOZ) SR plánujú v najbližších troch týždňoch vyjsť do ulíc. Ako dôvod uviedli snahu vlády o znižovanie mzdových a sociálnych štandardov pracujúcich. Informujú médiá.

Na rozhodnutie vedenia KOZ reaguje Štefan Polačik, podpredseda SHO:

Slovenské Hnutie Obrody vníma s veľkým znepokojením prístup ministra Krajniaka ku Konfederácii odborových zväzov SR a podporuje ich zámer organizovať protesty v krajských mestách. Politiku súčasnej vlády vnímame ako ohrozenie sociálnych istôt Slovákov a preto, ako všetci viete, od 1. septembra organizujeme občianske diskusie na námestiach okresných a krajských miest, s cieľom vyjadriť nespokojnosť s politikou súčasnej vlády. A to nielen v sociálnej oblasti, ale vo všetkých smeroch, pretože sme presvedčení, že takýto štýl politiky škodí záujmom Slovenskej republiky.

Počas našich občianskych diskusií dávame možnosť slobodne vyjadriť názor každému a preto opäť podávame pomocnú ruku, a ponúkli sme možnosť prihovoriť sa občanom počas najbližšej diskusii, ktorá sa uskutoční v sobotu 19. septembra o 15:00 hod. pred Mestským úradom v Dolnom Kubíne, aj zástupcom KOZ, aby mohli priblížiť Slovákom danú problematiku.

Veríme, že odborári túto ponuku využijú.

————————–

Prečítajte si tiež: Video: Dole s Matovičom! SHO: Tentokrát sa stretneme, dámy a páni, v Dolnom Kubíne

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds