SHO. Ekokomando opäť zasahovalo: Komu nie je zhora dané, v obchode nekúpi

Kamaráti prírody a priatelia nášho ekoprojektu Nebuď sviňa. Znovu sa vám po dvoch týždňoch hlásime z Banskobystrického kraja, kde naše ekokomando opäť zasahovalo.

Tentokrát na odpočívadle pri Bakte (Rimavská Sobota). Ruku k dielu priložil aj Patrik od Hnúšte, ktorému cez náš sociálny projekt Staráme sa pravidelne pomáhame.

Ekologickým aktivitám sa venujeme už od roku 2008, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

—————————

Prečítajte si tiež: Ekologický projekt SHO: Prechádzka lesom sa zmenila na ekoakciu. Prečo? Lebo mentálne vylúčení

—————————

Pozrite si, čo všetko mentálne vylúčení spoluobčania dokážu zahodiť do prírody:

Medzi odpadkami sme natrafili aj na poslov jari.

Smeti na každom kroku.

Pozdravujeme Slavomíra. Pevne verím, že je na seba hrdý.

Je 21. storočie a niektorí stále nevedia, že ani elektroodpad nepatrí do lesa.

Pozdravujeme, s vysokou pravdepodobnosťou, pilčíkov, pre ktorých je les nielen živiteľom, ale aj smetiskom. Česť výnimkám!

Tentokrát sme našu tabuľku dôkladne uchytili o miestny altánok, ak to ešte dá tak nazvať…

Pneumatiky majú svoje odberné miesta, kde ich môžete bezplatne odovzdať. Žiaľ, niekto asi trpí úchylkou nosiť ich do lesa. Úbohé.

Svojka Pavla Poprockého, regionálneho zástupcu SHO pre Banskobystrický kraj, spolu s Patrikom, ktorému tiež pomáhame cez náš sociálny projekt Staráme sa.

Pevne veríme, že tabuľka nebude nikomu prekážať a dlho bude plniť svoj účel pripomínať návštevníkom odpočívadla, že okolitá príroda nie je smetisko.

Patrik je naozaj šikovný chalan. Pokojne môže ísť príkladom pre svojich rovesníkov.

V prírode pokojne aj bez rúška. Od nej nič zlé nepochytíte!

Výsledok 4 hodín v teréne: 25 vriec odpadu, ale z lesa sme vytiahli aj mrazničku, televízor, pneumatiky alebo bandasku s prepáleným olejom.

Ekologickým aktivitám sa venujeme už od roku 2008, aj vďaka vaším 2% z daní.

———————

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na naše ekologické aktivity, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Nebuď sviňa. Ďakujeme, Slováci.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds