Video. Sociálny projekt SHO: Náš odkaz pre koronavírus: My sme tu doma. A nie ty! Heš, heš

Dámy a páni. Včera sme vám sľúbili, že od dnešného dňa do každej rodiny v našom úspešnom projekte zanesieme, okrem potravinovej pomoci, aj vitamínový balíček, ako náš príspevok v boji proti koronavírusu.

My naše sľuby plníme a prvý balíček sme dnes odovzdali rodine v meste pod Zoborom, v ktorej vychovávajú tri deti: Bianku, Jasmínku a Tobiasa.

Podľa psychiatrov, karanténa nie je predĺžený víkend, nemáme oddychovať, ale aktívne žiť. Súhlasíme. A aj preto pomáhame sociálne slabým rodinám, lebo práve teraz našu pomoc potrebujú ešte viac. Na nás sa môžete spoľahnúť aj v týchto ťažkých časoch.

Ak máte záujem aj vy pomôcť slovenským rodinám takýmto spôsobom, ľubovoľnú finančnú čiastku môžete poukázať na účet nášho občianskeho združenia: SK7665000000000020148117 a do správy pre príjemcu napíšte: Projekt Staráme sa – vitamínový balíček.

Ďakujeme za každé jedno euro. Pomáhajme si, Slováci.

Pozrite si aj aktuálny videokomentár Štefana Polačika:   

 

—————————–

Prečítajte si tiež: Koronavírus. Iniciatíva sociálneho projektu SHO: Vitamínové balíčky do slovenských rodín

—————————–

Prvý vitamínový balíček sme dnes odovzdali rodine v meste pod Zoborom, v ktorej vychovávajú tri deti: Bianku, Jasmínku a Tobiasa.

Vďaka nášmu sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds