Ekologický projekt SHO: Prechádzka lesom sa zmenila na ekoakciu. Prečo? Lebo mentálne vylúčení

Ďakujeme našej sympatizantke Kataríne a jej deťom za ekologickú činnosť pri meste Poltár. Podľa jej slov sa ich prechádzka lesom, po spozorovaní odpadkov, ihneď zmenila na neplánovanú ekoakciu.

Kamaráti, ak ste aj vy ekoaktívni, pošlite nám fotky z vašej ekologickej činnosti, podobne ako Katarína. Kontakt nebudsvina@sho.sk je vám k dispozícii.

Motivujme sa takto navzájom, veď príroda si to zaslúži.

Ekologickým aktivitám sa venujme už od roku 2008, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————

Prečítajte si tiež: Video. SHO odkazuje mentálne vylúčeným: Nemýľte si prírodu so svojou obývačkou

————————

———————

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na naše ekologické aktivity, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Nebuď sviňa. Ďakujeme, Slováci.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds