SHO: Fico a Pellegrini vinní z vlastizrady? Róbert Švec: Všetky dôkazy nasvedčujú tomu, že…

Dámy a páni! Ďalší vlastizradca ukázal svoju pravú tvár. Bývalý smerák Drucker sa rozpísal na stránke liberálneho denníka, ktorý šíri americkú propagandu.

Konštatuje, že „Ak je niečo naozaj potrebné, tak je to rýchla ratifikácia obrannej dohody. Bez vymýšľania a bez nezmyselných dodatkov,“ a dodáva „Hneď vedľa nás v susednej krajine sa schyľuje k civilizačnému konfliktu. A my robíme drahoty, či v prípade núdze poskytneme spojencom letisko alebo garáže.“ Inak povedané, či umožníme, aby sa na slovenskom území (dočasne – navždy) zahniezdilo niekoľko tisíc amerických vojakov s nejakou tou atómovou hlavicou.

Ale aj vlastizradca Drucker urobil zo seba užitočného hlupáčika, keď napísal „K pamätnej plakete možno pridať doložku s poďakovaním Robertovi Ficovi a Petrovi Pellegrinimu za kus odrobenej roboty, ktorú vyrokovaním tejto zmluvy počas svojej vlády urobili.“

Takže, dámy a páni, ďalší dôkaz z prvej ruky, že na tejto vlastizrade sa podieľali a podieľajú aj Fico a Pellegrini. Usvedčuje ich z toho aj ich bývalý kolega s ktorým sedeli v jednej vláde.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

———————–

Prečítajte si tiež: My sme to hovorili! VIDEO. Róbert Švec: Slovensko vyvedieme zo zločineckého paktu…

———————–

Mgr. Róbert Švec vyštudoval Trnavskú univerzitu, odbor politológia. Pôsobí v Nitre a je predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds