SHO: Švec k snahám rozmiestniť v Európe ďalšie tisícky amerických vojakov! Ale kriticky aj…

Dámy a páni! Médiá informujú: Americký prezident Joe Biden uvažuje o vyslaní vojnových lodí, lietadiel a vojakov do Pobaltia a krajín východnej Európy. Dôvodom sú rastúce obavy z ruskej agresie voči Ukrajine.

Šéf Bieleho domu údajne cez víkend diskutoval so svojimi poradcami, aký postoj zaujať v súvislosti s dianím okolo Ukrajiny. Jedným z diskutovaných opatrení údajne bolo vyslanie 1 000 – 5 000 vojakov do Pobaltia a krajín východnej Európy. V prípade, že by sa bezpečnostná situácia neskôr výrazne zhoršila, mohla by sa americká prítomnosť v oblasti až zdesaťnásobiť.

Róbert Švec reaguje:

Koľko z tých vojakov skončí aj na území slovenského štátu? Aj na základe vlastizradnej dohody s USA!? Takto to dopadne, keď sa väčšina slovenskej populácie nechá opiť liberálnym – manipulatívnym rožkom.

Poďakovať sa môžeme vlastizradným politikom, ktorí nás dotiahli do zločineckej organizácie NATO. A pravdaže aj tým, ktorí ich volili, podporovali a podporujú.

A ak vypukne vojna a Slovensko si to odskáče, už bude neskoro bedákať a nariekať na Sliači, Záhorí alebo v iných regiónoch slovenských!

Prečítajte si náš postoj k členstvu Slovenska v NATO: Zotrvávanie…

A aj to, čo dlhodobo v oblasti bezpečnosti presadzujeme: Budúcnosť nášho štátu…

————————

Prečítajte si tiež: Pavol Poprocký: Prečo by ste sa mali stať čitateľmi novín Právo Národa? Pretože ide o tlačovinu…

————————

Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds