Jaroslava Samuelová: Prečo čítať noviny Právo Národa? Pretože obsahujú dôležité a podstatné…

Dámy a páni! K rannej kávičke alebo čajíku vám ponúkame tie najlepšie noviny, pretože…

Na ich stránkach sa dočítate o našich dlhodobo pevných postojoch k aktuálnej situácii u nás na Slovensku a na celom svete.

Nájdete v nich nami navrhované riešenia na zlepšenie života na Slovensku.

Do novín môžete prispievať aj vy, vyjadrením vášho názoru k aktuálnym témam, poprípade zverejnením vášho príbehu, o ktorom chcete povedať širokej verejnosti alebo vašimi konštruktívnymi návrhmi riešenia súčasných problémov v spoločnosti.

Prečítate ich rýchlo, lebo nie sú hrubé. Pretože neobsahujú žiadne omáčky, len samé dôležité a podstatné správy. Správy o vás, nás, našej histórii a budúcnosti.

A to najlepšie na koniec. Odoberaním novín Právo Národa prispejete k fungovaniu nášho úspešného proslovenského hnutia.

Noviny Právo Národa si môžete objednať TU. Ďakujeme.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Fico a Pellegrini vinní z vlastizrady? Róbert Švec: Všetky dôkazy nasvedčujú tomu, že…

————————

Jaroslava Samuelová dlhé roky pracuje ako opatrovateľka v štátoch západnej Európy. Počas svojho pobytu na Slovensku pôsobí najmä v okresoch Nitra a Nové Zámky. Je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody a náš človek na otázky fiktívnej pandémie. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds