Vedľajšie účinky vakcíny proti koronavírusu? SHO: Nikto nechce prevziať za ne zodpovednosť

Farmaceutická spoločnosť AstraZeneca získala od množstva krajín ochranu pred právnymi dôsledkami vedľajších účinkov vakcíny proti koronavírusu, ktorú vyvíja. Dá sa teda predpokladať, že sa nežiaduce účinky vakcíny prejavia až po rokoch a spoločnosti by potom hrozili žaloby od poškodených pacientov.

Výrobcovia liečiv vyvíjajú vakcínu proti ochoreniu COVID-19 v zrýchlenom režime. Celý proces vývoja a testovania očkovacích látok pritom bežne trvá až 10 rokov. Skracovať sa budú predovšetkým klinické testy na ľuďoch. Informujú médiá.

Na informácie, ktoré pobúrili slovenskú verejnosť reaguje Róbert Švec:

Odporúčam, aby nám išli príkladom všetci tí, ktorí podporujú povinné očkovanie proti koronavírusu, na čele s pochybnými odborníkmi od Matoviča, bruselskými byrokratmi s ich rodinami… Počkáme niekoľko rokov a keď budú ešte mobilní a pri zmysloch, zvážime, ako ďalej.

A za seba konštatujem: A aj takýmto neovereným „sajrajtom“, ktorý sa vyvíja v zrýchlenom režime, by sme sa mali nechať zaočkovať? Nie, ďakujem. Radšej noviny Právo Národa TU.

————————-

Prečítajte si tiež: Video: Bude očkovanie proti koronavírusu povinné? SHO: Pozreli sme sa mu na zúbky

————————-

Prečo majú byť obmedzovaní na svojich ľudských právach ľudia, ktorí sa nedajú zaočkovať? Veď predsa zaočkovaní ľudia, by mali byť chránení proti koronavírusu, takže zo strany nezaočkovaných by im riziko nákazy nemalo hroziť. A ak by im malo hroziť, tak je potom úplne jedno, či je niekto zaočkovaný alebo nie. A nezaočkovaní sa sami slobodne rozhodnú, a ak sa rozhodnú sa nezaočkovať, musia počítať s možnosťou, že sa nakazia. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds