SHO: Ivan Korčok ako slovenský vlastenec? To je ako keď Andrej Kiska o sebe vyhlasuje, že…

Dámy a páni. A máme to tu. To, čo väčšina Slovákov tušila, sa stáva skutočnosťou. Ivan Korčok by chcel byť prezidentom nášho štátu slovenského a vyhlásil, že dôraz bude klásť na vlastenectvo.

Ivan Korčok, pokiaľ ide o hodnoty, je Zuzana Čaputová v obleku a nemá nič spoločné so slovenským vlastenectvom. Celý svoj život v politike aktívne slúži, ale nie štátu slovenskému, ale záujmom cudzích na našom území. Áno, je to piata kolóna na Slovensku v službách globalistov, liberálov, v službách dekadentnej EÚ a zločineckej organizácii NATO. A svojimi skutkami to neraz dokázal. O jeho slovenskom vlastenectve nemôže byť ani reči.

Ak Korčok hovorí o vlastenectve a myslí slovenské vlastenectvo, je to ako keď Andrej Kiska o sebe vyhlasuje, že nie je úžerník a daňový podvodník. Obidvaja klamú a šíria bludy.

Slovenky a Slováci. Pevne verím, že väčšina voličov v nadchádzajúcich prezidentských voľbách odmietne Korčoka a jeho hodnotovú stajňu z ktorej vyšiel. Pretože je to tá istá stajňa z ktorej vyšli Kiska, Čaputová… Hodnotová stajňa nebezpečných neslovenských elementov v službách cudzích mocností na území slovenskom.

Dosť bolo agentov v slovenskom Prezidentskom paláci. Slovensko potrebuje slovenskú hlavu štátu, ktorá sa riadi zásadou: Slováci v prvom rade Slovákom. A svojimi skutkami každý deň dokazuje, že si vašu dôveru zaslúži.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: VOĽBY 2023. Róbert Švec: Prečo sme odmietli ponuku TV Markíza?

————————-

Ivan Korčok sa cíti príjemne v kruhu svojich chlebodarcov. Zdroj fotky: internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds