VOĽBY 2023. Róbert Švec: Prečo sme odmietli ponuku TV Markíza?

Dámy a páni. Včera TV Markíza informovala, že SHO odmietlo jej ponuku na prezentáciu nášho hnutia formou reportáže v hlavnom spravodajstve.

Dlhodobo komunikujeme, že Slovenské Hnutie Obrody bude mať postoj k médiám presne taký, aký majú médiá postoj k nám. Ak sa k nám niekto opakovane zachová nepekne, nemáme záujem s ním čokoľvek riešiť.

TV Markíza v minulosti neraz dokázala, že veci, ktoré idú do záznamu prekrúti, zmanipuluje a osobu alebo subjekt zhovädí. SHO má s Markízou svoje skúsenosti z volieb v rokoch 2019 a aj 2020 a ešte aj z čias, keď sme boli iba občianske združenie.

V čase predvolebnom máme korektnú komunikáciu napríklad s RTVS, rádiom Slobodný Vysielač, spravodajskou stránkou Hlavný denník, Tlačovou agentúrou Slovenskej republiky… Pevne veríme, že túto komunikáciu nič nepokazí.

Slovenky a Slováci. Naše hnutie presadzuje reciprocitu v každej oblasti spoločenského života, aj v mediálnej oblasti.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Pred začiatkom nového školského roka sa vám prihovára Róbert Švec

————————–

Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds